PROČ JE LED REKLAMA LEPŠÍ, NEŽ BILLBOARD?

Operativní reklama

Fenoménem venkovní reklamy posledních let jsou velkoplošné LED obrazovky, které postupně nahrazují klasické billboardy se statickou reklamou. Výhody flexibilní reklamy na LED obrazovkách jsou nesporné. Rychlá návratnost investice, snadná výměna reklamy a inzercí díky pohodlnému ovládání přes internet atd. Avšak hlavní přínosem venkovní video reklamy je daleko větší vnímavost reklamní plochy pozorovatelem a zvýšená zapamatovatelnost inzerovaného spotu. Důležitý je i fakt, že LED obrazovka je aktivním zdrojem světla, které vytváří vysoký kontrast i při denním světle.

Vysoká sledovanost

Naše LED obrazovka se nachází v centru města, kde je vysoký provoz aut, autobusů, trolejbusů a vysoký pohyb chodců.

Výborná strategická poloha a špičková viditelnost již ze vzdálenosti několika set metrů Vám tak odkrývá mimořádnou a nadstandardní příležitost k efektivnímu oslovení širokého spektra firem a občanů.

Světelná reklama přináší zcela nový způsob efektivní propagace. Umožňuje Vaši společnosti oslovit najednou velké množství potencionálních zákazníků. LED obrazovka je reklamní plocha, kterou opravdu nepřehlédnete.

TV spoty a animace

Proč mít reklamu na LED obrazovkách?

Důvodů proč vysílat na velkoplošných venkovních LED obrazovkách je několik:

- Jedná se o moderní reklamní médium.

- Možnost okamžité aktualizace informací dle potřeby.

- Výborná viditelnost a vysoce kvalitní obraz i za denního světla.

- Předností je vysoká zapamatovatelnost reklamních sdělení srovnatelná s vysíláním v TV - vizuální vjemy jsou ty nejsilnější a nejlépe se zapamatují.

- Výhodné umístění LED obrazovky na frekventovaném místě v centru města.

- Jedná se o nerozšířenější způsob propagace v zemích s nejlépe rozvinutým marketingem ve světě (USA, Japonsko, Čína).

LEPŠÍ MÍSTO PRO
ŽIVOU REKLAMU!